[Večerní souhrn článků] • Bitcoinová síť ucpaná transakcemi • další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Šéf Cardana uvádí nový fond pro startupy • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Weiss Crypto Ratings: DeFi je teď nejzajímavější věc v kryptosvětě • a další novinky

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Bitcoin se...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše nové večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bitcoinová síť ucpaná transakcemi

Bitcoinová síť dnes zaznamenala kolaps. Mempool BTC se zaplnil transakcemi s velmi nízkou hodnotou, který se velmi rychle nashromáždily a zvedly mempool na přibližně 90 000 čekajících transakcí.

Nízké transakce nejsou pro síť prioritou, tudíž na řadu přicházejí ostatní s větší hodnotou. Potvrzení nevyřízených položek tak může trvat několik hodin, než se všechny transakce zahrnou do bloků.

Stejný problém nastal již v roce 2017, kdy zvýšený zájem o BTC a pokusy o přesun prostředků vytvořily několika hodinová čekací doba i při transakcích s vysokými poplatky.

Analýzy a trhy

15.11.19 Technická analýza TRX/BTC – Pohyb se hodně zpomalil, je to začátek větší korekce?

Tron konečně dosáhl na problematickou úroveň 0.00000222 BTC. Dokonce tuto úroveň dokázal 29. října překonat, ale hned druhý den přišla korekce. Ta oslabila cenu o 17% a byl otestovaný daily swing, čímž vznikl tz. pullback.

15.11.19 Technická analýza ZRX – 0x ztrácí v průběhu času na síle

Trh s tímto coinem evidentně nedokázal využít události při breakoutu z falling wedge a momentum hodně brzy začalo ztrácet na síle. Cena měla vyšplaht alespoň k S/R levelu 0.3259 USD.

15.11.19 Technická analýza Bitcoin: Bullish a Bearish scénář

Bude nové ATH v roce 2019 ovlivněno halvingem, který je plánovaný na květen 2020? Jsme opravdu stále v bull marketu, nebo můžeme čekat propad k hodnotám kolem 6 000 USD?

Kryptoměny a kryptofirmy

25 000 USD / BTC – Srovnejte to s technologickými titány Silicon Valley: Tom Lee

Renomovaný bitcoinový býk, spoluzakladatel a Wall Street stratég ve společnosti Fundstrat Global Advisors, Tom Lee skládá argumenty pro 5letou dlouhodobou predikci z roku 2017.

Fond Anonymous údajně rozdá 75 miliónů dolarů v BTC startupům

Podle informací, které jsou na záhadném webu k dispozici, se Unknown Fund rozhodl pokračovat v boji za soukromí. Údajně totiž hodlá darovat Bitcoiny v hodnotě 75 miliónů dolarů na začínající startupy, zaměřující se na soukromí a ochranu dat. Za projektem stojí dle prohlášení na webu „obyčejní, anonymní lidé z různých zemí“.

Regulace a státy

Pro národy bude těžké předběhnout Čínu – tvrdí šéf Binance

Zakladatel a šéf největší kryptoburzy Binance, Changpeng Zhao, říká, že nedávný optimistický projev čínského prezidentka k technologii blockchain povede k hromadnému přijetí kryptoměn.

Video dne – Chaplinova krypto groteska

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře