[Večerní souhrn článků] • Bank of America zrušila i účet Justina Suna • Visa pracuje na blockchainovém systému

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Buterin chce škálovat Ethereum na 100 000 transakcí za sekundu • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Binance zahájila spolupráci s firmou Swipe na vydávání platebních karet • a další novinky

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Bitcoin se...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše nové večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zprávy dne

Bank of America zrušila i účet Justina Suna

Roelof Botha sdílel na svém Twitteru dokument, kde mu Bank of America bezdůvodně zrušila účet.

„byl jsem zákazníkem Bank of America po dobu 20 let, ale dnes jsem obdržel toto oznámení, že se mě rozhodli vyhodit jako svého zákazníka! bez vysvětlení důvodů“

Na tweet okamžitě zareagoval zakladatel Tronu, Justin Sun, který se stal obětí stejně jako Roelof Botha. Zákazníkem banky byl osm let. Pod příspěvky se strhla diskuze, že důvodem zrušení účtu mohl být nákup kryptoměn.

Visa pracuje na blockchainovém systému

Mezinárodní platební síť Visa pracuje na systému, založeném na technologii blockchain. Společnost vydala dokument, ve kterém popisuje systém pro výpočet soukromých dat nazvaný LucidiTEE. Systém je zaměřený na vytváření aplikací, které zpracovávají vysokoobjemové soubory a jsou určeny pro obsluhu velkého množství uživatelů. Blockchain má zajistit protokol pro spravedlivé výpočty a transparentnost.

Visa se již dlouhodobě zajímá o bezpečné zpracování a sdílení osobních údajů. Na začátku tohoto měsíce společnost dokonce oznámila, že s technologií blockchain má velké plány.

Analýzy a trhy

18.11.19 technická analýza LINK/USD – V roce 2019 si ChainLink připsal zisk 898%

ChainLink (LINK) je decentralizovaná služba Oracle, jejímž cílem je propojit inteligentní smlouvy s daty ze skutečného světa. V roce 2019 si do dnešního dne připsal LINK doposud 898%, a to i přes letní propad.

[BTC / USD] Růst nebo pád? – 5 dlouhodobých scénářů na Bitcoin (1. díl)

Budoucnost Bitcoinu je fascinující téma. Kde bude tato kryptoměna za 10, 20 či dokonce 30 let, a bude tu ještě vůbec? V tomtou dvoudílném seriálu vám nabídneme 5 dlouhodobých scénářů na Bitcoin.

18.11.19 Technická analýza BSV/USD – Bitcoin SV se ve wedge chystá na finální pohyb!

Bitcoin SV má svoje letošní minimum z dubna a pak následoval hodně agresivní postup up, který byl v létě sražen. Mnoho týdnů si tedy kurz držel sestupnou tendenci a poslední minimum máme z konce září na S/R hladině 66.930 USD.

Kryptoměny a kryptofirmy

Kolik BTC je potřeba na odchod do důchodu do 5 let?

Velký zastánce Bitcoinu, John McAfee, předpovídá cenu za jednu minci na 1 milion dolarů do konce roku 2020. Kolik BTC byste potřebovali k odchodu do důchodu za 5 let?

Technologie

Hahn Air vydává letenky na blockchainu

Jak dnešního dne oznámila ve své tiskové zprávě německá letecká společnost Hahn Air, stává se první leteckou společností na světě, která vydává letenky pomocí technologie blockchain.

Lightning Network – Co to je, jak funguje a co přinese kryptoměnám?

Lightning Network má být řešením jednoho z největších problémů Bitcoinu –škálovatelnosti. O co konkrétně ale Lightning Networku jde? Jak toho má dosáhnout?

Video dne – Nakoupil jeden Bitcoin

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře