[Trading11] Nová členská sekce je spuštěná! – co v ní najdete?

0
trading homepage

Už delší čas jsme avizovali, že náš obchodní web Trading11 prochází velkými změnami. Po čtyřech měsících intenzivní práce jsme spustili novou členskou sekci, ve které najdete hodnotný obsah vytvořený profesionálními obchodníky.

Trading11 – víc než analýzy

Trading11.com fungoval čtyři měsíce úplně zdarma. Každý mohl přijít, přečíst si nejnovější analýzy, případně naučné a vzdělávací články o obchodování. Tento stav však není dlouhodobě udržitelný. V rámci dalšího rozvoje jsme se tedy rozhodli vytvořit členskou sekci pro lidi, kteří mají skutečný zájem o tento typ obsahu.

V členské sekci najdete, jak jinak, denní technické analýzy Bitcoinu, Etherea a dalších altcoinů. Plánujeme pokračovat i v denních updatech deseti nejoblíbenějších kryptoměn.

Obchodní doporučení

Přidáváme i obchodní doporučení – tedy jakési signály, které vám jasně řeknou, kdy nakoupit a kdy prodat. Budou obsahovat všechny informace potřebné k úspěšnému uskutečnění obchodu.

Na Trading11 jsme vždy preferovali kvalitu před kvantitou. Rozhodně nečekejte několik obchodních doporučení denně. Podle našeho konzervativního odhadu najdeme 2-3 ziskové obchody týdně. Během uptrendu to může být více, během downtrendu zase méně.

ICO a podhodnocené coiny

V rámci členské sekce Trading11 se rozbíhá hned několik nových projektů. Jedním z těch „dokončených je sekce ICO. V ní najdete detailní analýzy coinů, které se ještě nedostaly na burzu. V blízké budoucnosti plánujeme přidat i podhodnocené kryptoměny, které mají velký potenciál růst.

Škola obchodování (ZDARMA)

Samozřejmě, budeme pokračovat i s tvorbou obsahu, který bude zdarma. V nové sekci Škola najdete množství článků o obchodování. Momentálně se soustředíme hlavně na kurz Technické analýzy, ale věnujeme se také obchodním strategiím, indikátorům a formacím na svíčkovém grafu.

O dalších plánech s Trading11 si můžete přečíst zde.

Jak koupit členství?

Analýzy kryptoměn a všechny články z kategorie ICO jsou zpoplatněny. Odemknou se vám po zakoupení členství, které stojí 10 / 250 a vydrží vám 30 dní.

Návod na koupi členství najdete zde.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na