Top 5 Ethereum faucetů, které stojí za to

0
eth, ethereum, faucet

Faucety jsou webové aplikace, které vám vyplácí odměny za splnění určitých úkolů. V článku se podíváme na 5 nejlepších faucetů pro Ethereum. Ačkoliv faucety jen zřídka nabízejí velké výplaty, poskytují uživatelům možnost, jak získat kryptoměny okamžitě a bez nutnosti nákupu.

Ethereum-Faucet

Na stránce ethereum-faucet.org mohou uživatelé vydělávat Ether výměnou za řešení captchas nebo účast ve hrách. Čas pro výplatu je nastaven na 240 minut. Platforma dále umožňuje přímé ukládání ETH do vlastní peněženky a poskytuje skromný bonus 10%. Uživatelé také získají loterijní lístek pokaždé, co uplatní nárok na proplácení.

ClaimFreeCoins

Vícenásobná cross platforma, nazývající se Claimfreecoins.io, podobně jako Ethereum-Faucet používá k získání ETH algoritmus captcha. Časovač je nastaven na pět minut a bonus za doporučení 50%.

Speedup Faucet

Stejně jako u ostatních, i zde výdělek spočívá v hraní her nebo v řešení captcha. Časovač na této stránce je nastaven na 10 minut. Každý týden také získává 10 nejlepších uchazečů pevné procento z celkových nároků jako motivační bonus pro držení se tohoto faucetu.

Allcoins

Další multicross faucet, allcoins.pw, který umožňuje uživatelům nárokovat ether. Časovač je zde nastaven na 4 minuty. Uživatelé vydělávají prostřednictvím hraním her, prohlížení médií. Webový prohlížeč nabízí také těžbu Etherea.  Těžba je sice méně efektivní než tradiční těžba, ale umožňuje uživatelům přizpůsobit nastavení tak, aby byla těžba prováděna na pozadí.

FireFaucet

Poslední faucet z našeho seznamu se nazývá Firefaucet.win. Kromě Etherea zde naleznete i ostatní kryptoměny. Časovač je nastaven na 30 minut a jako u předchozích faucetů se kryptoměny vydělávají vyplněním captcha, hraním her nebo zapojením prohlížeče do těžby. Za doporučení získají uživatelé 20%.

Závěr

Zde vypsané faucety nenabízejí za poměrně krátké období menší výdělky Etherea. Není zde potřeba kryptoměnu kupovat na burze. Ethereum můžete tak vydělávat i zábavnou formou. Zkoušíte také nějaké faucety? A jaké s nimi máte zkušenosti?

Co číst dále

Dash a další kryptoměny na Coinbase

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na