Tone Vays předpovídá, že Bitcoin bude mít obrat ve tvaru V zpět do býčího trendu

4.5
(6)

Zprávy a souhrny

Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Jako první jsem na naše kryptoweby přinesl články z oblasti osobního rozvoje a o různých formách bohatství. Působím jako podpora týmu a nejednou jsem spolupracoval na zlepšení českého Kryptomagazínu, kde jste mé články mohli poprvé najít začátkem roku 2018. Jsem také zakladatelem webu KryptoHodler.

Zkušený obchodník s kryptoměnami Tone Vays analyzuje stav Bitcoinu po hluboké korekci, která o víkendu srazila BTC pod 42 000 USD během několika minut.

Tone Vays predikuje rychlý návrat

Pokud akciové trhy dokážou tento týden zažehnout rally, Bitcoin prý může být schopen sebrat sílu a vrátit se nad klíčovou úroveň 53 500 $. Kryptoměnový trader a influencer Tone Vays aktivně vyhlíží obnovu na trhu s Bitcoinem po hluboké korekci.

Bitcoin bude mít obrat ve tvaru V a rychle se tak vrátit zpět do býčího trendu, míní Vays. Hlavní kryptoměna se rychle propadla z 57 000 USD na 41 500 USD a zpět nad 50 tisíc dolarů.

„Myslím, že to bude jako otočka ve tvaru V,“ říká Tone Vays. „Už nedostanete šanci koupit si tento dip. Pokud jste náhodou šli na záchod během této havárie ze 43 000 $ na 41 000 $, tak jste to nějak minuli… V hodinovém měřítku jste mezi 47 000 a 41 500 $ dostali jen méně než hodinu. Dostali jste další šanci nakoupit za 47 000 $, ale nedostali jste šanci nakoupit pod 45 000 $.“

Větší šance na růst

Ostře sledovaný obchodník přidává jednu možná překvapivou informaci. Tone Vays říká, že po nedávném výplachu na trhu má Bitcoin ve skutečnosti větší šanci, že letos dosáhne nových historických maxim, než tomu bylo před krachem.

Denní svíčka ze 4. prosince by mohla zapůsobit jako určitý katalyzátor pro BTC. Ten by pak podle analytika mohl v nadcházejících dnech nastartovat nový vzestupný trend.

„Vzhledem k tomu, jak se tato svíčka projevila, je nyní vyšší pravděpodobnost nového historického maxima v tomto roce, než tomu bylo včera, kdy byla svíčka výše, protože na včerejší svíčce byla stále vysoká šance, že bude pomalý tah dolů a pokles následovaný konsolidací. Ale pohyb ve tvaru V ve skutečnosti vytváří další tlak na FOMO směrem nahoru [strach z promeškání].“

Závěr

Tone Vays vydal své video 4. 12. a trh s Bitcoinem je jeho predikci od té doby vcelku nakloněn. Po propadu již ve skutečnosti částečné rychlé vytažení přišlo a další dny a týdny nám ukážou, do jaké míry se influencer trefil do černého.

Samozřejmě jako vždy pamatujte, že jde o Vaysův názor a nejedná se v žádném případě o finanční radu.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.5 / 5. Počet hlasujících 6

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Jiří Frýda
Hodnocení článku :
     

Jj taky předpovídám, ze cena bude 500k tvl jakej maji smysl tyhle spekulativni nàzory ? Každej nějakej máme. Neni to relevantní vůbec

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: