SolFinity – Digitální umění dobývá NFT svět na Solaně

3.8
(5)

Zprávy a souhrny

Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem portálu Kryptomagazin.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám 🙂

S novými NFT kolekcemi se v poslední době roztrhl pytel. Zatímco se mezi prvními NFT kolekcemi těšilo největší pozornosti Ethereum a drtivá většina vznikala na tomto blockchainu, v posledních měsících se pozornost investorů i NFT vydavatelů přesunuje na Solanu. Jedním z ambiciózních projektů, které chystají uvedení vlastní kolekce do konce září, je SolFinity.

solfinity - fraktaly

* Článek byl zaslán společností SolFinity

SolFinity, které reprezentuje digitální umění v podobě fraktálů, vydává kolekci 10,000 NFTs. Jedinečnost projektu Solfinity spočívá ve spojení vědy s digitálním uměním. Pro návrh texturních palet a výběr tvarů fraktálů tým spolupracoval s několika umělci, kteří tvořili a vybrali fraktály podle jejich jedinečných tvarů a krásy. Prvky definující fraktály byly začleněny do systému rarit a hrají v kolekci klíčovou roli.

Projekt již před svým startem zaujal NFT tržiště, přičemž jedno z největších z nich, Digital Eyes, předschválilo SolFinity kolekci, tyto artworky tedy budou ihned po ukončení prodeje zalistovány na zmíněném tržišti.

Projekt SolFinity chystá pro držitele NFTs atraktivní utilitní funkce, jako airdropy existujících solanových NFT projektů nebo nárok na část poplatků vygenerovaných v rámci royalties. Z toho vyplývá, že každý, kdo bude držet alespoň jedno SolFinity NFT, bude do své peněženky automaticky získávat Solanu na pravidelné bázi.

Vzorek připravovaných fraktálů SolFinity si můžete prohlédnout níže:

Mintování SolFinity NFTs bude možné skrze stránku https://solfinity.io, na které si v době zahájení prodeje kolekce připojíte Solanovou peněženku ke stránce (doporučujeme Phantom či Sollet) a následně kliknutím na tlačítko “mint” aktivujete nákup SolFinity fraktálu.

Datum prodeje je stanoveno na 30.9.2021, 17:00 CET. Pro nejnovější zprávy se můžete připojit na Twitter a Discord projektu, kde tým pravidelně informuje komunitu o novinkách a plánech ohledně projektu SolFinity.

Ve světě NFT, stejně jako v kryptoměnovém světě, platí, že svoji hodnotu si dlouhodobě dokáží udržet jen projekty s reálnou přidanou hodnotou. SolFinity zatím přesvědčuje, že tuto podmínku splňuje a mohl by se stát jedním z pilotních projektů na Solana blockchainu.

Twitter: https://twitter.com/solfinity
Discord: https://discord.gg/tRp7w7K9Bb
Web: https://solfinity.io

* Jedná se o sponzorovaný článek, který nám zaslala firma SolFinity, před případnou investicí do tohoto projektu si udělejte vlastní průzkum, zříkáme se odpovědnosti za případné finanční ztráty.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3.8 / 5. Počet hlasujících 5

Buď první kdo článek ohodnotí

5 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: