Ripple představuje revoluční produkt pro připojení svých klientů

5
ripple, xrp, síť

Sanfranciská společnost Ripple po nedávném výborném výsledku s MoneyGram představila nový produkt pod názvem „RippleNet Home“, který zákazníkům umožní vzájemné propojení a partnerství.

Rozrůstající se Ripple

Na letošní konferenci Swell 2019 konané v Singapuru společnost Ripple ukázala nový projekt s názvem RippleNet Home. Ten podle získaných informací umožní získat informace o platebních tokenech a výkonu v reálném čase.

Podnikům tak dovoluje zlepšit své schopnosti a rozšířit tak vlastní přítomnost na různých trzích po celém světě. Platforma je užitečná pro vyhodnocení velikosti trhu a okamžité nalezení vhodných obchodních partnerů pro růst společnosti.

Díky vzájemnému spojení mohou členové platformy RippleNet Home využívat nízkých sazeb a okamžitého vypořádání likvidity mezi klienty. XRP tak dokáže okamžitě poslat platbu po celém světě s téměř nulovými poplatky.

Přes 300 uživatelů na síti

Jak jsme vás informovali, síť Ripple hostí více než 300 členů k provádění globálních plateb pomocí XRP. K síti se připojují finanční instituce po celém světě; poslední byla národní banka Fujairah (NBF) pro oblast Perského zálivu.

Kromě toho NBF tvrdí, že v současné době spolupracuje s dalšími bankami na implementaci Ripple během příštích let. Brad Garlinghouse, generální ředitel Ripple, řekl nedávno novinářům na konferenci, že rok 2019 byl pro společnost prozatím nejsilnějším rokem.

I přes poslední nedávné pozitivní zprávy a úspěchy firmy je nativní token XRP stále pod prodejním tlakem. V době psaní článku se podle KMC pohybuje cena za jeden XRP okolo 0,277 USD.

Závěr

Nová platforma RippleNet Home jasně ukazuje, jak tradiční finanční instituce i podniky vyhledávají lepší systém pro globální platby. Technologie je mnohem pokročilejší, než zastaralý bankovní systém, který banky nadále využívají pro klienty. Zejména co se týká rychlosti transakcí a poplatků za převody peněz. Myslíte, že se dožijeme doby, kdy pomalé a drahé bankovní převody budou minulostí? Napište nám váš názor do komentářů.

Co číst dále

[Polední zprávy] • Binance přidává EUR • Istanbul hardfork na ETH k 4. 12. • a další novinky

5
Komentujte

avatar
1 Comment threads
4 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
EmanDenisaMilena Majerova Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Milena Majerova
Host
Milena Majerova

Zakoupila jsem kryptomena ryppl a obdrzela kartu bestvoucers a nevim jak mam dal postupovat

Denisa
Editor

Obraťte se prosím na vydavatele karty.

Eman
Host
Eman

Pani Mileno,takovi jelimani jako vy by nemeli spravne v kryptomenach co delat.Pravda,ale je ze na kom jinem by ti ostatni bohatli,ze ?

Eman
Host
Eman

Pani Mileno,prominte ale radeji se neserte do necoho cemu nerozumite.

Eman
Host
Eman

Bohuzel takovych jelimanu jako vy je v kryptomenach opravdu hodne,na druhou stranu na kom jinem by ti ostatni bohatli ze ?