Očekáváme vysokou volatilitu kryptoměn – Tradery čeká skvělý měsíc!

2
trading crypto

Duben je pro kryptoměny z historického hlediska velmi přívětivý. V roce 2018 šlo o měsíc, kdy trh nejvíce rostl, a zdá se, že ani tentokrát to nebude jinak. Medvědí trh pomaličku končí a trend se konečně začíná otáčet. V takovém období můžeme očekávat výrazně zvýšenou volatilitu trhu. Několikatýdenní období růstu budou střídat velké výprodeje, a to nám velmi vyhovuje. Právě na takových swingových pohybech se totiž dá nejvíce vydělat!

Něco podobného jsme naposledy zažili v prvních měsících minulého roku a je to tu zase!

1M BTC/USD - Bitfinex
1M BTC/USD – Bitfinex

Trading11 a Crypto Kingdom spojují síly a nabízejí slevu

Nejprve však musíte vědět, co děláte. Nestačí pouze nakoupit a čekat. Chce to promyslet si strategii, ovládnout své emoce a být přesný! Věříme, že s tím vám pomůže náš speciální produkt, který vznikl spojením placených článků na Trading11 a signálů od Crypto Kingdom – dvě největší obchodní kryptokomunity v Česku a na Slovensku spojují síly!

Jsme rádi, že vám můžeme náš společný produkt nabídnout s 20% slevou. Členství trvá měsíc a kromě našich analýz získáte přístup i ke CK signálům. Budete tak přesně vědět, co, kdy a proč obchodovat. Signály od Crypto Kingdom tento měsíc vytvořily dvouciferný zisk, a to je pouze začátek! A co je nejlepší, zaplatíte méně, než stojí klasické CK signály.

Přečtěte si víc o našem společném produktu

Tuto slevu můžete využít do 21. 4. 2019. Pokud již máte členství na Trading11, zakoupením tohoto produktu se vám prodlouží o jeden měsíc.

2
Komentujte

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Lukask 001 Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
k 001
Host
k 001

Jo vy oočekávate skvělí měsíc jak ten váš Jožin kde BTC stálo 3 800 usd a tvrdil že v dubnu půjdeme o 50% dolů někde k 1 800 usd !

Lukas
Host
Lukas

třeba ten dnešní dost velký propad je „skvělý“ 🙂