Některé altcoiny dnes předvedly nevídaný růst, už to začíná?

2
altcoiny

Zatímco Bitcoin (BTC) již nějakou dobu přešlapuje na místě a s mírnými výkyvy se pohybuje lehce nad hranicí 10 000 dolarů, alty se začínají pomalu probouzet. Bitcoinová dominance se navíc poněkud zastavila a jak jsme informovali včera, tak i vyhledávání slova Bitcoin na Googlu je na letošních minimech. To vše očividně altcoinům svědčí a u některých z nich již začínáme zaznamenávat velmi pěkný pohyb up. Otázkou zůstává, zda bude tento obrat pouze krátkodobou záležitostí nebo zda konečně nastává opravdový altcoinový bull market.

Skokani z TOP 100

Dnes se podíváme na několik altů z TOP 100, které zaznamenaly největší růst ceny za posledních 24 hodin, seznam cen všech kryptoměn najdete ZDE. Ceny kryptoměn najdete také v našem horním menu.

abbc 1. ABBC Coin (ABBC) – 41,35 %

Tato kryptoměna typu peer-to-peer, která vznikla na konci roku 2017, zajišťuje bezproblémové kryptoměnové transakce, díky nimž je nakupování online a digitální platby bezpečné a snadné. V současné době 64. místo dle tržní kapitalizace a hodnota 0,157907 USD.

graf

stellar  2. Stellar (XLM) – 30,07 %

Tuto decentralizovanou platební platformu, kde jedna transakce nezabere více než 5 sekund, posunulo do TOP 10 partnerství s fintech a softwarovou společností IBM. V současné době 10. místo dle tržní kapitalizace a hodnota 0,077523 USD.

graf

Aktuální cena kryptoměny Stellar

bytecoin  3. Bytecoin (BCN) – 21,10 %

Cílem této soukromé decentralizované kryptoměny s otevřeným zdrojovým kódem je usnadnit rychlé, anonymní a nevysledovatelné transakce. V současné době 53. místo dle tržní kapitalizace a hodnota 0,000597 USD.

graf

Aktuální cena kryptoměny Bytecoin

iota  4. IOTA (MIOTA) – 16,09 %

Distribuovaná kniha pro internet věcí, která používá směrovaný acyklický graf (DAG). Kvantově odolný protokol Tangle zajišťuje nulové poplatky, nekonečnou škálovatelnost, rychlé transakce a bezpečný přenos dat. V současné době 17. místo dle tržní kapitalizace a hodnota 0,296553 USD.

graf

Aktuální cena kryptoměny Iota

electroneum  5. Electroneum (ETN) – 16,08 %

Kryptoměna z roku 2017 s vlastním blockchainem, která je orientována na mobilní publikum a uživatele chytrých telefonů. V současné době 90. místo dle tržní kapitalizace a hodnota 0,004625 USD.

graf

Aktuální cena kryptoměny Electroneum

ravencoin  6. Ravencoin (RVN) – 15,41 %

Tento open-source blockchain projekt se specializuje na vytváření a vzájemný převod aktiv. Ravencoin umožňuje vytváření a obchodování jakéhokoli reálného nebo digitálního aktiva v síti. V současné době 41. místo dle tržní kapitalizace a hodnota 0,036803 USD.

graf

Aktuální hodnota kryptoměny Ravencoin

ren  7. Ren (REN) – 12,26 %

Otevřený protokol, který má umožnit soukromý přenos hodnoty mezi jakýmkoli blockchainem. V současné době 98. místo dle tržní kapitalizace a hodnota 0,046185 USD.

graf

Aktuální hodnota kryptoměny Ren

Závěr

Zahanbit se nenechaly ani ostatní altcoiny z TOP 100. Ripple (XRP) poskočil up o 11,85 %, NEM (XEM) o 10,92 %, Cardano (ADA) o 9,71 % a TRON (TRX) vzrostl o 8,90 %.

Vyzdvihnout je potřeba i úctyhodný trojciferný nárůst, který zaznamenala 318. kryptoměna REPO (REPO), která zhodnotila o 114,48 %.

Jen tak dál, altcoiny

Co číst dále?

Nahradí krypto světové rezervy? Obchodní válka eskaluje…

2
Komentujte

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Manius Curius Dentatuspietro Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
pietro
Host
pietro

Někde jsem zaslech, že prý altcoiny jsou mrtvé.. ha ha. Moc to nevypadá.. 🙂

Manius Curius Dentatus
Host
Manius Curius Dentatus

Citace ze článku z 13.9. :“XLM tak patří do té horší skupiny coinů, která nemá stabilitu a co je nejhorší, v roce 2019 nemá ani výsledky. Jaká je tedy odpověď na otázku „zda se vyplatí nakoupit XLM“. Pokud to z kontextu (ne)vyplývá, odpovězte si na to sami. Stojí to riziko za to?“