Kryptotrhy v červených číslech – Bitcoin pod 10 000 USD

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Zoom nebude šifrovat volání, doufá ve spolupráci s FBI • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Bitcoin spadl pod 9 500 USD • Nasdaq, Microsoft, IBM a další tech giganti se spojují v InterWork Alianci • a...

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Nedávná volatilita...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Po převážně býčím týdnu pro většinu kryptoaktiv se medvědi o víkendu rozhodli trochu ukázat. Skok zpět na čtyři cifry pro Bitcoin stáhl s sebou zpátky dolů většinu altcoinů, protože trh opustilo více než 10 miliard dolarů.

Trh klouže dolů

Pokles vedl k tomu, že celková kapitalizace trhu klesla na cca 260 miliard amerických dolarů. Denní objem také klesl z více než 70 miliard dolarů v pátek na 50 miliard dolarů k dnešnímu dni.

Bitcoin inicioval tento trend, jelikož se nepodařilo udržet hladinu nad 10 000 USD. Podle Tradingview Bitcoin dosáhl hodnoty kolem 9 850 USD a mírně se zotavil, aby se nakonec mohl obchodovat za 9 940 USD.

Tip: Aktuální ceny kryptoměn můžete sledovat i u nás. 

Sestupný trojúhelníkový vzorec je jasně definován a analytici předpovídají pohyb ceny v obou směrech.

Po více než dvou měsících nijak zajímavého pohybu obchodníci očekávají větší dynamiku na trhu. Je pravděpodobné, že zítřejší spuštění Bakktu může vyvolat tolik potřebnou dynamiku, na kterou obchodníci dávno čekají.

Altcoiny opět trpí

Minulý týden byla obnovena naděje, že některé z altcoinů, konkrétně Ethereum, se začaly pohybovat nezávisle. ETH je od minulého víkendu stále o 17 procent výše, ale cena začala opět klouzat. Ostatní altcoiny na tom nejsou o mnoho lépe.

Ripple se po zdařilém růstu vrací zpět pod 0,28 USD a Stellar po velmi vydařeném týdnu opět padá s cenou. Červeně se ukazují také EOS, Binance Coin, Cardano, IOTA a další.

Závěr

Dominance Bitcoinu se drží na 70%, což opět upevňuje pozici této hlavní kryptoměny. Tyto poklesy cen naznačují, že bychom se mohli brzy dočkat nějakého překvapení. Vidíte to zeleně nebo červeně?

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik.

Co číst dále

Patrick Byrne investuje do Bitcoinu, zlata a stříbra

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

4 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
Hodnocení článku
4 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře