Komunita SHIB Army v listopadu spálila asi 2 miliardy tokenů

5
(4)

Zprávy a souhrny

Denisa Ogurcakova
Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

Komunita kolem Shiba Inu přezdívaná „SHIB Army“ spálila asi dvě miliardy SHIB během listopadu. Celkem bylo spáleno 410 298 489 440 804 mincí z jedné kvadrilionové počáteční zásoby, což je 41,02966 %.

Žetony, které jsou spáleny, jsou trvale odstraněny z oběhu. Předpokládá se, že pokles cirkulující nabídky v tomto případě zvýší cenu Shiba Inu.

K 1. prosinci číslo vzrostlo na 410 298 449 011 405 (41,02984 % původní zásoby), což představuje téměř 1,9 miliardy nárůst spálených tokenů v daném časovém rámci.

Shiba Inu v herním průmyslu

Shiba Inu se chystá projít významnými změnami, které pravděpodobně zvýší její hodnotu. Shytoshi Kusama, hlavní vývojář týmu SHIB, nedávno diskutoval o potenciálu rozšíření hry Shiba Inu do „Metaverse“.

Hraní také usnadní proces spalování, protože nákupy v aplikaci ze hry Shiba Inu budou použity ke spálení velkého množství SHIB, aby se snížila zásoba tokenu. V současné době je zásoba SHIB spálena pouze tehdy, když vlastník Shiboshi NFT zaplatí 100 USD v SHIB za změnu názvu NFT.

Podvody kolem tokenu SHIB

Tým vývojářů kryptoměny Shiba INU nedávno vydal veřejné varování před probíhajícími online podvody, které se primárně zaměřují na altcoinové investory zajímající se o tokeny SHIB. Jedná se především o podvody ve formě propagace, dárků a bonusů na platformách sociálních médií, včetně Twitteru a Telegramu. Pokud se proto chystáte investovat, dávejte si pozor na podobné zloděje, a to u všech kryptoměn.

Závěr

Token Shib po této události opravu vzrostl z hodnoty 0,00004150 USD na 0,00004485 USD. Aktuálně se však pohybuje někde v půlce tohoto vzestupu, na úrovni 0,00004300 USD.

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se přidat také na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

Zdroju.today

6 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
E15

Kdyby spálili všechny, tak žádná škoda…

Ales

Nemáš žádný tak tě to se.. co 😂

E15

Klasický shitcoinistický blábol. Samozřejmě, že nemám žádný, takové hovadiny bych se nedotkl ani klackem a ani těch xx milionů procent mi nijak neimponuje.

Fidla

Fuj… ať už je tady na chvíli bear market a tyhle psí lejna zdechnou…

Davideie

Ty zdechneš

Hal

V bear markete,ktory moze nastat kazdu chvilu je to jedno.Dole pojde vsetko a raketovo.Double top Btc uz bol a ked sa pozriem na graf z minulosti,takych dvojitych vrcholov je tam dost a koniec.

Reklama: