Jaký je potenciál být jedním z bitcoinových milionářů?

0
bitcoin, milionář, cena

Pro mnohé lidi je Bitcoin prostředek k vydělávání peněz. Na světě se nachází v oběhu přes 17 milionů Bitcoinů. Máme zde 12 000 bitcoinových milionářů. Jaký je potenciál a jaké jsou příležitosti se připojit k této elitě?

Mladý Bitcoin

Bitcoin je s námi teprve deset let, za svoji existenci však ušel dlouhou cestu. BTC překonal všechna ostatní tradiční aktiva a jeho potenciál, stát se globální měnou, rozhodně není utopie.

V současnosti se vyvíjí tlak na regulaci Bitcoinu. Masovou adopci také brzdí prozatím extrémní volatilita a problém se škálovatelností. Pokud se vyřeší všechny tyto problémy, svět může přijmout tuto novou měnu a technologii blockchain.

Analytik Willy Woo se podíval na graf Bitcoinu v průběhu času a porovnal celkový počet milionářů na světě s cenou Bitcoinu a bitcoinovými milionáři. Zjistil, že mnoho lidí drží Bitcoin. Milionáři přibudou, pokud opět vypukne bull run a následné FOMO.

Blížící se bull run

Obchodník a analytik Crypto Fibonacci na svém Twitteru napsal, že se trh stahuje a může vést ke stoupavému trendu. Analytik Josh Rager poukázal zase na to, že se pomalu začínají plazit i vyšší minima, což může vést k následnému bull runu.

Dominance Bitcoinu je okolo 70 % a zdá se, že nijak výrazně neklesá. V době psaní tohoto článku cena Bitcoinu dosahuje 8320 USD. Analytici předpokládají velmi býčí budoucnost, zejména, když svět míří k další recesi.

Závěr

K tomu, abyste se stali korunovým bitcoinovým milionářem, by momentálně stačilo pouze 6 Bitcoinů, zatímco na dolarového milionáře byste potřebovali 120 BTC. S nadcházejícím býčím obdobím milionářů přibude, pokud k němu dojde… Stanete se také bitcoinovými milionáři?

Co číst dále

Poptávka po bytech na Manhattanu strmě klesá – začíná v USA zase praskat realitní bublina?

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na