Jaký je potenciál být jedním z bitcoinových milionářů?

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • White paper pro digitální dolar připravuje půdu pro americkou CBDC • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Největší velryba? Grayscale vzbuzuje obavy o centralizaci Bitcoinu • a další novinky

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Bitcoin prolomil...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pro mnohé lidi je Bitcoin prostředek k vydělávání peněz. Na světě se nachází v oběhu přes 17 milionů Bitcoinů. Máme zde 12 000 bitcoinových milionářů. Jaký je potenciál a jaké jsou příležitosti se připojit k této elitě?

Mladý Bitcoin

Bitcoin je s námi teprve deset let, za svoji existenci však ušel dlouhou cestu. BTC překonal všechna ostatní tradiční aktiva a jeho potenciál, stát se globální měnou, rozhodně není utopie.

V současnosti se vyvíjí tlak na regulaci Bitcoinu. Masovou adopci také brzdí prozatím extrémní volatilita a problém se škálovatelností. Pokud se vyřeší všechny tyto problémy, svět může přijmout tuto novou měnu a technologii blockchain.

Analytik Willy Woo se podíval na graf Bitcoinu v průběhu času a porovnal celkový počet milionářů na světě s cenou Bitcoinu a bitcoinovými milionáři. Zjistil, že mnoho lidí drží Bitcoin. Milionáři přibudou, pokud opět vypukne bull run a následné FOMO.

Blížící se bull run

Obchodník a analytik Crypto Fibonacci na svém Twitteru napsal, že se trh stahuje a může vést ke stoupavému trendu. Analytik Josh Rager poukázal zase na to, že se pomalu začínají plazit i vyšší minima, což může vést k následnému bull runu.

Dominance Bitcoinu je okolo 70 % a zdá se, že nijak výrazně neklesá. V době psaní tohoto článku cena Bitcoinu dosahuje 8320 USD. Analytici předpokládají velmi býčí budoucnost, zejména, když svět míří k další recesi.

Závěr

K tomu, abyste se stali korunovým bitcoinovým milionářem, by momentálně stačilo pouze 6 Bitcoinů, zatímco na dolarového milionáře byste potřebovali 120 BTC. S nadcházejícím býčím obdobím milionářů přibude, pokud k němu dojde… Stanete se také bitcoinovými milionáři?

Co číst dále

Poptávka po bytech na Manhattanu strmě klesá – začíná v USA zase praskat realitní bublina?

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
Hodnocení článku
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře