[Hot news] Tron se umístil na třetí místo v čínském žebříčku

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Kryptoburza Gemini uvádí DeFi tokeny • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • EU navrhuje zákon pro regulaci kryptoměn • Glassnode: Uniswap může být pod kontrolou Binance • a další články

Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě.  TRHY Po několika dnech prudkého poklesu...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Společnost Tron může slavit, protože jejich populární kryptoměna TRON (TRX) se dostala na třetí příčku v čínském žebříčku kryptoměn.

Justin Sun, zakladatel společnosti TRON, nedávno na svém Twitteru zveřejnil seznam čínského indexu Global Blockchain Technology Assessment. TRON se tak umístil hned za EOS a Ethereem jako nejoblíbenější blockchainové projekty.

Seznam hodnotí kryptoměny na základě jejich výkonu, základní technologie, kreativity a použitelnosti pro vývojáře. Vyhodnocování seznamu se provádí každé dva měsíce ve spolupráci s dalšími agenturami.

Tron má v Číně silnou základnu

Popularita TRONu v Číně neustále roste. Od doby, co čínský prezident Xi Jingping oznámil svou podporu blockchainu, zájem o tuto technologii raketově vzrostl. Technologické společnosti v zemi tak získaly finanční prostředky za účelem zlepšit a implementovat technologii blockchain.

Závěr

Dění za poslední měsíce však nepomohlo Tronu s cenou. Podle údajů z KMP je patrné, že kryptoměna od začátku měsíce neustále klesá o pár procent. Justin Sun však pracuje na zvýšení popularity TRONu, s pomocí propagace na sociálních sítích. Minulý týden společnost  také spustila nový reklamní program na podporu své kryptoměny.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře