[Hot news] CEO Tronu využívá smrt Kobe Bryanta pro vlastní propagaci

0
(0)

Zprávy a souhrny

BTC, BAKKT, XRP – Týdenní přehled zpráv aneb co podstatného se událo minulý týden

Připravili jsme pro vás stručný přehled těch nejdůležitějších zpráv za celý tento týden. Takže pokud nestíháte a uvítali byste...

[Večerní souhrn článků] • Téměř polovina obchodníků s kryptoměnami jsou dlouhodobí investoři • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Včera tragicky zemřel při nehodě vrtulníku nejúspěšnější a nejoblíbenější hráč NBA, Kobe Bryant. Zatímco svět truchlí, šéf Tronu Justin Sun využívá smrti k marketingovým účelům.

Kontroverzní reakce

Kobe Bryant byl legendární bývalý hráč americké NBA, který strávil svoji veškerou kariéru v týmu LA Lakers. Hráč včera zemřel se svojí třináctiletou dcerou a s několika dalšími cestujícími při havárii vrtulníku.

Mezi prvními z kryptokomunity reagoval CEO Tronu Justin Sun. Ten svůj zármutek vyjádřil na Twitteru tím, že bude navždy pamatovat na jejich diskuzi ohledně budoucnosti blockchainu. Dále uvedl, že Bryant je členem rodiny TRON.

Iniciativa Justina Suna se okamžitě setkala s různými reakcemi kryptokomunity. Někteří na Twitteru si vážili reakce nadace TRON – uctít tragické úmrtí legendárního hráče basketbalu. Většina však považuje Tronovu reakci na smrt Kobeho jako zneužití pro marketing pro nadcházející summit.

Lidé tak reagovali v komentářích. Obviňují Justina Suna, že zneužívá smrt ke svým marketingovým účelům a tvrdí, že to není správný způsob, jak tuto smutnou událost komentovat.

Pár jedinců z kryptokomunity dokonce Justina Suna označilo za nemocného člověka, který nemá srdce a snaží se pouze přiživit.

Závěr

Jaký je váš názor na poslední tweet Justina Suna? Souhlasíte s obviněními, že jde hlavně o propagaci a marketing a ne o uctění památky význačného hráče NBA?

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře