Fidelity Bitcoin Custody je nyní přístupné všem kvalifikovaným investorům

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Ledger je údajně zranitelný vůči dvěma novým útokům • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Hashrate Bitcoinu je na ATH • Bitcoin za první pololetí posílil o 27 %, víc než stříbro, zlato i platina • a...

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Kryptotrhy se...
Profilový obrázek
Kytka
Jako první jsem na naše kryptoweby přinesl články z oblasti osobního rozvoje a o různých formách bohatství. Působím jako podpora týmu a nejednou jsem spolupracoval na zlepšení českého Kryptomagazínu, kde jste mé články mohli poprvé najít začátkem roku 2018. Jsem také zakladatelem webu KryptoHodler.

Společnost Fidelity Digital Asset Services (FDAS) rozšiřuje své krypto custody řešení. Nyní přecházejí z fáze omezených zkušebních uživatelů do plného zpřístupnění všem kvalifikovaným investorům.

Custody řešení od Fidelity v závěrečné fázi

Společnost Fidelity spolupracuje s 13 000 institucemi po celém světě. Jako správce gigantického množství aktiv v hodnotě 2,8 bilionů dolarů byla tato společnost jednou z prvních tradičních finančních institucí, které začaly nabízet služby úschovy digitálních aktiv – krypto custody.

Jak potvrdila generální ředitelka společnosti Fidelity Investments Abigail Johnsonová, jejich custody služba vstupuje do závěrečné fáze. Nyní bude přístupná všem kvalifikovaným investorům. Dosud přitom měli k Fidelity custody přístup pouze vybraní zkušební uživatelé.

Johnsonová k tomu v rozhovoru uvedla:

„Fidelity začala přidávat klienty v prvním čtvrtletí a nyní se věnuje úplnému zavedení služeb custody a trading pro digitální aktiva – což je přínos pro roztříštěný a komplikovaný průmysl.

Testování omezeným počtem klientů končí

V lednu tohoto roku jsme vás informovali, že se blíží služba pro instituciální investory společnosti Fidelity. Společně s platformou Bakkt jsou nyní obě notoricky známé fundamentální události pro Bitcoin a kryptoměny v roce 2019 úpspěšně aktivovány.

To neplatí pro třetí velmi sledovaný a očekávaný milník – Bitcoin ETF – které zatím schváleny nebyly. Nicméně, 4. největší správce aktiv na světě nyní plně nabízí všem kvalifikovaným investorům své služby spojené s kryptoměnami. Instituce tak mají další snadnou a relativně bezpečnou cestu, jak vstupit na kryptomarket.

Custdy pro instituce

Fidelity custody je nabízeno kvalifikovaným investorům. Instituce tedy mají přístup a malí uživatelé, ke kterým patří většina našich čtenářů, to nepotřebují. Dáváme přednost být vlastním správcem, vlastní bankou… Ale věnujeme tomu pozornost, protože je to další potvrzení toho, že Bitcoin i řada dalších kryptoměn skutečně patří na všechny největší tradiční světové trhy.

Závěr

Společnost Fidelity Digital Asset Services (FDAS) nyní zpřístupňuje své krypto custody. Přechází z fáze testování několika vybranými testovacími uživateli k plnému přístupu instituciálních investorů, kteří nyní mohou využít služeb gigantického správce kryptokapitálu.

Co číst dále

Oregon: Volby na mobilu s pomocí blockchainu

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře