Fidelity Bitcoin Custody je nyní přístupné všem kvalifikovaným investorům

0
custody, fidelity

Společnost Fidelity Digital Asset Services (FDAS) rozšiřuje své krypto custody řešení. Nyní přecházejí z fáze omezených zkušebních uživatelů do plného zpřístupnění všem kvalifikovaným investorům.

Custody řešení od Fidelity v závěrečné fázi

Společnost Fidelity spolupracuje s 13 000 institucemi po celém světě. Jako správce gigantického množství aktiv v hodnotě 2,8 bilionů dolarů byla tato společnost jednou z prvních tradičních finančních institucí, které začaly nabízet služby úschovy digitálních aktiv – krypto custody.

Jak potvrdila generální ředitelka společnosti Fidelity Investments Abigail Johnsonová, jejich custody služba vstupuje do závěrečné fáze. Nyní bude přístupná všem kvalifikovaným investorům. Dosud přitom měli k Fidelity custody přístup pouze vybraní zkušební uživatelé.

Johnsonová k tomu v rozhovoru uvedla:

„Fidelity začala přidávat klienty v prvním čtvrtletí a nyní se věnuje úplnému zavedení služeb custody a trading pro digitální aktiva – což je přínos pro roztříštěný a komplikovaný průmysl.

Testování omezeným počtem klientů končí

V lednu tohoto roku jsme vás informovali, že se blíží služba pro instituciální investory společnosti Fidelity. Společně s platformou Bakkt jsou nyní obě notoricky známé fundamentální události pro Bitcoin a kryptoměny v roce 2019 úpspěšně aktivovány.

To neplatí pro třetí velmi sledovaný a očekávaný milník – Bitcoin ETF – které zatím schváleny nebyly. Nicméně, 4. největší správce aktiv na světě nyní plně nabízí všem kvalifikovaným investorům své služby spojené s kryptoměnami. Instituce tak mají další snadnou a relativně bezpečnou cestu, jak vstupit na kryptomarket.

Custdy pro instituce

Fidelity custody je nabízeno kvalifikovaným investorům. Instituce tedy mají přístup a malí uživatelé, ke kterým patří většina našich čtenářů, to nepotřebují. Dáváme přednost být vlastním správcem, vlastní bankou… Ale věnujeme tomu pozornost, protože je to další potvrzení toho, že Bitcoin i řada dalších kryptoměn skutečně patří na všechny největší tradiční světové trhy.

Závěr

Společnost Fidelity Digital Asset Services (FDAS) nyní zpřístupňuje své krypto custody. Přechází z fáze testování několika vybranými testovacími uživateli k plnému přístupu instituciálních investorů, kteří nyní mohou využít služeb gigantického správce kryptokapitálu.

Co číst dále

Oregon: Volby na mobilu s pomocí blockchainu

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na