Bittrex zavřel dveře uživatelům v 31 zemích světa – regulační nejistota!

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Polední zprávy] • TRON (TRX) Great Voyage běží již 7 hodin, 46 minut a 58 sekund • Kryptoburza Coincheck momentálně bude podporovat obchodování pro...

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Momentálně je...

[Večerní souhrn článků] • Obtížnost těžby Bitcoinu dosáhla nového rekordu • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
Profilový obrázek
Kytka
Jako první jsem na naše kryptoweby přinesl články z oblasti osobního rozvoje a o různých formách bohatství. Působím jako podpora týmu a nejednou jsem spolupracoval na zlepšení českého Kryptomagazínu, kde jste mé články mohli poprvé najít začátkem roku 2018. Jsem také zakladatelem webu KryptoHodler.

Kryptoburza Bittrex zavírá dveře zákazníkům z 31 zemí, kteří si již od příštího měsíce nezobchodují kryptoměny na jeho platformě. Důvedem je regulační nejistota.

Bittrex zavírá dveře

V celkem 31 zemích světa ukončuje burza Bittrex svou činnost již ke konci tohoto měsíce. Ve velmi rychlém zavření dveří mají uživatelé smůlu. Termín byl stanoven do 29. října v 19:00 UTC. Pote ztratí přístup ke svým účtům.

Dotčení zákazníci burzy Bittrex, původně sídlící ze Seattlu ve Washingtonu, musí do té doby vybrat veškeré své vklady. Přitom platí pravidlo, že aby mohli vybrat své peníze, musí mít na účtu alespoň trojnásobek částky stanovené jako poplatek za výběr.

Tento poplatek za výběr na Bittrex International je aktuálně ve výši 0,0005 BTC. Aby uživatelé mohli vybírat, musí tedy mít zůstatek v hodnotě nejméně 0,00150001 BTC.

31 zemí jde z kola ven

Krok, který je přičítán regulační nejistotě a souvisejícím obavám burzy, ovlivní uživatele mnoha světových zemí. Jejich výčet zní:

„Afghánistán, Egypt, Bosna a Hercegovina, Botswana, Kambodža, Středoafrická republika, Demokratická republika Kongo, Pobřeží slonoviny, Etiopie, Eritrea, Ghana, Guinea, Guinea-Bissau, Guyana, Irák, Laos, Libanon, Libye, Maledivy, Pákistán, Srí Lanka, Somálsko, Súdán, Jižní Súdán, Trinidad a Tobago, Tunisko, Uganda, Vanuatu, Venezuela, Jemen, Zimbabwe.“

Bitrex to usnadní

Před zahájením procesu výběru musí zákazníci vygenerovat adresu pomocí stejné peněženky, kde chtějí získat své vklady. Aby uživatelům celý proces usnadnili, vydali zaměstnanci burzy návod pro výběr.

Tato americká kryptoburza na začátku léta začala snižovat svou působnost, když delistovala 42 kryptoměn. Nedávno jsme vás také informovali, že největší americké kryptoburzy vč. Bittrexu zavádí kryptorating hodnotící, která kryptoměna pravděpodobně je či není security.

Závěr

Bitrex zavírá dveře lidem v 31 zemích. Jedná se přitom o země, které z našeho pohledu mohou působit nezajímavě a vzdáleně, ale zdejší obyvatelé rozhodně kryptoměny mohou potřebovat ještě více než my v srdci evropy. Krok je přitom poměrně extra prudký a v zásadě nenabízí pro uživatele z dotčených krajin žádné východisko, než že musí rychle vybrat podle přiloženého návodu.

Co číst dále

21.10.19 Technická analýza akcií společnosti AMD – americkému výrobci čipů se náramně daří

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

3 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře