Bittrex zavřel dveře uživatelům v 31 zemích světa – regulační nejistota!

3
stop

Kryptoburza Bittrex zavírá dveře zákazníkům z 31 zemí, kteří si již od příštího měsíce nezobchodují kryptoměny na jeho platformě. Důvedem je regulační nejistota.

Bittrex zavírá dveře

V celkem 31 zemích světa ukončuje burza Bittrex svou činnost již ke konci tohoto měsíce. Ve velmi rychlém zavření dveří mají uživatelé smůlu. Termín byl stanoven do 29. října v 19:00 UTC. Pote ztratí přístup ke svým účtům.

Dotčení zákazníci burzy Bittrex, původně sídlící ze Seattlu ve Washingtonu, musí do té doby vybrat veškeré své vklady. Přitom platí pravidlo, že aby mohli vybrat své peníze, musí mít na účtu alespoň trojnásobek částky stanovené jako poplatek za výběr.

Tento poplatek za výběr na Bittrex International je aktuálně ve výši 0,0005 BTC. Aby uživatelé mohli vybírat, musí tedy mít zůstatek v hodnotě nejméně 0,00150001 BTC.

31 zemí jde z kola ven

Krok, který je přičítán regulační nejistotě a souvisejícím obavám burzy, ovlivní uživatele mnoha světových zemí. Jejich výčet zní:

„Afghánistán, Egypt, Bosna a Hercegovina, Botswana, Kambodža, Středoafrická republika, Demokratická republika Kongo, Pobřeží slonoviny, Etiopie, Eritrea, Ghana, Guinea, Guinea-Bissau, Guyana, Irák, Laos, Libanon, Libye, Maledivy, Pákistán, Srí Lanka, Somálsko, Súdán, Jižní Súdán, Trinidad a Tobago, Tunisko, Uganda, Vanuatu, Venezuela, Jemen, Zimbabwe.“

Bitrex to usnadní

Před zahájením procesu výběru musí zákazníci vygenerovat adresu pomocí stejné peněženky, kde chtějí získat své vklady. Aby uživatelům celý proces usnadnili, vydali zaměstnanci burzy návod pro výběr.

Tato americká kryptoburza na začátku léta začala snižovat svou působnost, když delistovala 42 kryptoměn. Nedávno jsme vás také informovali, že největší americké kryptoburzy vč. Bittrexu zavádí kryptorating hodnotící, která kryptoměna pravděpodobně je či není security.

Závěr

Bitrex zavírá dveře lidem v 31 zemích. Jedná se přitom o země, které z našeho pohledu mohou působit nezajímavě a vzdáleně, ale zdejší obyvatelé rozhodně kryptoměny mohou potřebovat ještě více než my v srdci evropy. Krok je přitom poměrně extra prudký a v zásadě nenabízí pro uživatele z dotčených krajin žádné východisko, než že musí rychle vybrat podle přiloženého návodu.

Co číst dále

21.10.19 Technická analýza akcií společnosti AMD – americkému výrobci čipů se náramně daří

3
Komentujte

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
hugoLakatsohipietro Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
pietro
Host
pietro

Šmejdi.. …..

Lakatsohi
Host
Lakatsohi

Ano,kryptosmejdi…

hugo
Host
hugo

robia novu bittrexglobal v lichtenštajnsku a tam to zrejme sprístupnia