22.11.19 Technická analýza BTC/USD Bitcoin padá, za 24 hod. ztratil 1 000 USD na hodnotě. Otevřela se cesta k 6 000 USD?

8

Bitcoin bojuje o udržení 7 000 USD, trhy krvácí. Pojďme se podívat na to, kde se nachází důležité supportní zóny a co můžeme očekávat od Bitcoinu v následujících dnech.

Zdravím všechny tradery a traderky u nového updatu technické analýzy Bitcoinu. Začneme vývojem BTC v posledních pár dnech a že to bylo krvavé!

Technická analýza: BTC/USD

Momentálně se Bitcoin pohybuje na hodnotě 6 950 USD. Jak můžete vidět na grafu, situace není příznivá pro Bitcoin už od spuštění Bakktu, od kterého si mnoho lidí slibovalo velké věci. Po Bakktu se světové zprávy o Bitcoin příliš nezajímaly a pád ceny na sebe nenechal dlouho čekat. Při pohledu na graf vidíme, že se Bitcoin pohybuje v klesajícím kanálu již téměř 5 měsíců. Cena propadla z 13 950 USD (top v roce 2019) na současných 6 950 USD.

Do grafu jsem označil i to, kde by se Bitcoin mohl odrazit. Momentálně vážným kandidátem zůstávají hodnoty 6 800 – 6 540 USD. Vycházím z předpokladu support line a stejně tak i z předpokladu opakování se stejného možného cyklu z 25. 10. 2019

Nejbližším možným odrazem Bitcoinu směrem nahoru bude možná tak hodnota 6 540 USD, kde leží support line kanálu, který se nám vytvořil za posledních 5 měsíců. Za posledních 24 hod. jsme propadli o více než 1 000 USD a co se týče tohoto týdne, celková ztráta na BTC je -18,30 %, což představujeme pokles hodnoty o 1 540 USD.

Pohled na týdenní propad BTC/USD

Nejhorší na celém BTC / USD grafu je ale fakt, že se stále nacházíme v klesajícím kanálu a pokud Bitcoin výrazně neprorazí odpor kanálu na hodnotách 8 196 USD budeme stále bearish, alespoň co se týče druhého pololetí 2019. Mnozí už spekulují, že momentální propad je poslední šance koupit Bitcoin pod 10 000 USD ještě před začátkem roku 2020. Tyto spekulace stojí na blížícím se halvingu, který by se měl uskutečnit v květnu 2020.

Co číst dále?

[Polední zprávy] • CEO PayPalu Dan Schulman hodluje Bitcoin • Čína se zaměřila na identifikaci a likvidaci nelegálních kryptoburz • a další novinky

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik.

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
8 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře