22.09.19 Technická analýza ETH/USD – Kam se vydá před forkem?

1

Bude Ethereum následovat Bitcoin a poroste stejně rychle? Kam až se můžeme dostat před forkem ve 2020?

Technická analýza: ETH/USD

Začněme tím nejpodstatnějším předpokladem, který může „zavinit“ růst hodnoty ETH a tím je jeho plánovaný FORK. Justin Drake, jeden z předních vývojářů z Nadace Ethereum, oznámil, že velmi pravděpodobné datum spuštění ETH 2.0 připadá na 3. ledna 2020.

Při pohledu na graf v souvislosti s touto informací se ETH dal nakoupit ještě na hodnotě 208 USD. Za zmínku stojí i to, že ETH byl na samém dně při hodnotě těžko uvěřitelných 81 USD. Od tohoto dna si ETH připsal již 256 % nárůst!

Odraz ode dna přišel v prosinci roku 2018. Momentálně se pohybujeme na 208 USD a
tyto hodnoty budou zcela určitě na konci roku 2019 vypadat směšně nízké, stejně tak jako nám přijde nyní směšná hodnota 81 USD.

Pokud jste nestihli předchozí růst LTC nebo poslední velkou pumpu BTC, tak právě ETH předvede tu pravou altcoin show, taženou právě plánovaným forkem. Ethereum je trochu pozadu za vývojem ceny BTC, ale totéž známe ze sledování cen celého trhu v minulém bullmarketu v roce 2017. Altcoiny následovaly prakticky přes kopírák růst BTC, přičemž k závěru bull marketu dělali mnohem více % než samotný BTC. V době, kdy už BTC dosáhl na 20 000 USD za kus a propadal se níž a níž, altcoiny i nadále trhaly své nové ATH, ačkoliv celý trh již tou dobou vstupoval do nového bear marketu. Zkrátka altcoiny bývají pozadu a ty nejvýše postavené jako jsou ETH bývají mezi prvními, které začnou kopírovat cenu BTC.

Co číst dále:

21.09.19 Technická analýza BTC/USD – Bakkt již v pondělí, co na to Wall Street?

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik.

1
Komentujte

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
E15 Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
E15
Host
E15

Jako by se tu někdo připravoval na minulou válku 😀