22.09.19 Technická analýza ETH/USD – Kam se vydá před forkem?

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Polední zprávy] • Bloomberg: Bitcoin dosáhne 20 000 USD tento rok • Ripple by mohl brzy nabídnout XRP digitální šeky • a další novinky

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Po prudkém...

[Večerní souhrn článků] • Zoom nebude šifrovat volání, doufá ve spolupráci s FBI • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
Jan Kopil
Jan Kopil
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

Bude Ethereum následovat Bitcoin a poroste stejně rychle? Kam až se můžeme dostat před forkem ve 2020?

Technická analýza: ETH/USD

Začněme tím nejpodstatnějším předpokladem, který může „zavinit“ růst hodnoty ETH a tím je jeho plánovaný FORK. Justin Drake, jeden z předních vývojářů z Nadace Ethereum, oznámil, že velmi pravděpodobné datum spuštění ETH 2.0 připadá na 3. ledna 2020.

Při pohledu na graf v souvislosti s touto informací se ETH dal nakoupit ještě na hodnotě 208 USD. Za zmínku stojí i to, že ETH byl na samém dně při hodnotě těžko uvěřitelných 81 USD. Od tohoto dna si ETH připsal již 256 % nárůst!

Odraz ode dna přišel v prosinci roku 2018. Momentálně se pohybujeme na 208 USD a
tyto hodnoty budou zcela určitě na konci roku 2019 vypadat směšně nízké, stejně tak jako nám přijde nyní směšná hodnota 81 USD.

Pokud jste nestihli předchozí růst LTC nebo poslední velkou pumpu BTC, tak právě ETH předvede tu pravou altcoin show, taženou právě plánovaným forkem. Ethereum je trochu pozadu za vývojem ceny BTC, ale totéž známe ze sledování cen celého trhu v minulém bullmarketu v roce 2017. Altcoiny následovaly prakticky přes kopírák růst BTC, přičemž k závěru bull marketu dělali mnohem více % než samotný BTC. V době, kdy už BTC dosáhl na 20 000 USD za kus a propadal se níž a níž, altcoiny i nadále trhaly své nové ATH, ačkoliv celý trh již tou dobou vstupoval do nového bear marketu. Zkrátka altcoiny bývají pozadu a ty nejvýše postavené jako jsou ETH bývají mezi prvními, které začnou kopírovat cenu BTC.

Co číst dále:

21.09.19 Technická analýza BTC/USD – Bakkt již v pondělí, co na to Wall Street?

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
Hodnocení článku
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře