#2/ 14.10.19 Trader, co predikoval zastavení propadu na 7 500 USD, teď říká: „BTC za 12 000 USD je blíž, než si myslíte!“

4

Bitcoin: 7 700 USD bylo klíčových na odraz nahoru. Musíme ale počkat na velryby, které momentálně nakupují za cenu, kterou o pár měsíců prodají s 50 – 100% ziskem. 

Zdravím všechny obchodníky a nadšence do kryptoměn. Při dnešním update na BTC predikce se podíváme na několik předešlých grafů, které jste mohli číst přímo tady na kryptomagazínu. Začneme základním grafem predikce při propadu na 7 700 USD.

Jak můžete vidět, od propadu z 10 500 USD jsme se dostali na support, který se momentálně nachází na 7 000 – 7 700 USD. Podle předešlé predikce na BTC se skutečně utvořila konsolidace kterou jsme predikovali. Tato konsolidace bude podle mého názoru základem ustálení Bitcoinu a poté postupného nárůstu BTC znovu nad 10 000 USD. Podobně jako v roce 2018 při pádu BTC z 6 000 USD na 3 200 USD vytvořila konsolidace nový růst na BTC. Moje myšelnky jsem shrnul do grafu již v předešlé TA na BTC ze dne 09.10.19 (graf níže). Myšlenky jsou zahrnuté v grafu, stačí to otevřít, pro větší pochopení si můžete přečíst celou předchozí TA na BTC ZDE.

Situace na BTC se rychle mění, jen před nedávnem jsme zaznamenali růst BTC o 570 USD a momentální pohled na graf BTC nám poukazuje na vzestupný kanál. Dnes se nacházíme na 8 320 USD za 1 BTC. Při pohledu na graf usuzuji, že nás čeká pro následující dny odraz od support line kanálu směrem nahoru těsně pod 8 990 USD. Až čas ukáže, jestli je moje predikce pro následující dny správná. Graf vývoje BTC vidíte níže.

Denní tradery bych upozornil na to, že poblíž resistance line kanálu je třeba být opatrný a možná tu neuškodí ani stop profit a krátké vystoupení z pozice. Pokud bude strategie kanálu správná, právě na resistance line kanálu se odrazíme od 8 990 USD níže. Buy order by pak mohl znovu být nastaven na support line kanálu. Tento vzestupný kanál nebude mít takovou pěknou formaci navždy, dříve či později se musí prolomit. Pokud by se výrazně seskupili bears, můžeme čekat znovu hodnoty na supportu při 7 700 USD. Naopak dlouhodobá predikce nám poukazuje na růst k hodnotám 10 000 USD.

Tip: Chcete sledovat aktuální kurzy kryptoměn v reálném čase? Můžete ZDE přímo na Kryptomagazinu.

Závěr

Ať už obchodujete Bitcoin denně nebo jste Hodler, v dnešní predikci jste se seznámili s mým názorem na předpokládaný vývoj na následující dny i s tím, co si myslím o dlouhodobém pohledu na BTC. Je třeba si uvědomit, že i přes propady BTC z 13 000 USD k momentálním 8 230 USD je Bitcoin stále bullish, táhnout nahoru ho bude jistě i Halving v květnu 2020 a proto jsem já osobně stále optimistický. Je potřeba nezapomínat, že BTC v roce 2019 vzrostl z 3 200 USD. Stále jsme v bull runu a proto šance na pokračováni bull jsou větší než na bear.

Děkuji za přečtení mé predikce a k tradingu přeji mnoho úspěchů. S pozdravem Ján Kopil

Co číst dále?

Jaký je potenciál být jedním z bitcoinových milionářů?

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik.

4
Komentujte

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Stanislav HStanislav H.DejvusLakatsohi Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Lakatsohi
Host
Lakatsohi

No tak mozny to asi je.Ale tady si hrajou traderi a velryby,jinak jsou kryptomeny na okraji zajmu.

Dejvus
Host
Dejvus

Zase nadpis jak z bulváru aby nalákal lidi a dokonce se opakuje. Nedočetl jsem se proč a z jakého důvodu má být 12 000 USD za BTC blíž, než si myslím. Je tu jen souhrn obecných informací s vyjádřením myšlenek bez jakékoli vazby na původní nadpis. Jak úsměvné. Moje skromná předpověď je naopak taková, že v následujících hodinách a dnech půjde BTC pod 8 000 USD /BTC. To se však nikde moc nedočtete, protože nesledujete řádně fundament, hromadící se ordery na prodeje, pohyby z velkých BTC peněženek apod. Predikce v TA vidím spíše jako přání, nikoli reál. V současné době… Číst vice »

Stanislav H.
Host
Stanislav H.

Copak bulvární nadpis, na to si člověk zvykne, ale pan redaktor Jan K. zcela opomíjí resistenci kolem 9 500 USD, takže žádný hurá na 12 000 se konat nemůže. Problém bude vůbec překonat desítku a než tohle nastane, musí nejprve BTC spadnout pod 8 000 a odrazit se od suportu, který je mezi 7500 – 7800. Takže by měl spíše čtenáře upozornit na blížící se menší pád + odraz + resistenci a očekávaný průraz. Místo toho bohužel vidíte jen to …. co vidíte… Takže pokud si nějaký nadšený nováček BTC koupil na 8 400 USD a čekal dvanáctku, teď vidí,… Číst vice »

Stanislav H
Host
Stanislav H

Dnes si odpovím sám – Jak jsem „predikoval“ BTC spadlo dnes na 7 800 USD. Jaká náhoda, že ?