16.10.19 Technická analýza: Fraktální podobnost LTC a BTC. Bitcoin propadl již o 200 USD

2

Litecoin a Bitcoin mají dnes stejně vypadající graf. Stejně tak dnes i přepadly a tvoří stejný vzestupný kanál. BTC již o 200 USD.

Technická analýza LTC / USD a BTC / USD

Při pohledu na LTC graf vidíme podobnost LTC s BTC grafem, který tvoří vzestupný kanál. Momentální konsolidace na BTC pomáhá i LTC. Do grafů jsem zapsal resistance line a co čekat pokud půjde BTC nahoru a kde by se LTC měl zastavovat. Nejbližší resistance pro LTC je 71 USD. 

Pohled na momentální support, na který se LTC vrací, je na 52 USD. V nejbližších dnech bych ale čekal útok na 61 USD za 1 LTC. Stejně tak čekám i útok BTC na 8 990 USD. Momentálně se pohybujeme na 52,6 USD za kus LTC. Na BTC vidíme momentálně hodnoty na 8 000 USD. „Stejně jako to platí pro BTC, tento kanál nevydrží na LTC / USD navždy a dříve či později se prolomí“. To přišlo dnes.

Výhodou pro LTC je velká podobnost s BTC, dnes se podíváme na vyhlídky k BTC. K LTC už jen jedna poznámka a to je gratulace k 8. narozeninám. Gratulujeme a děkujeme. Při pohledu na graf BTC z většího odstupu vidím hned několik podobností BTC na 6 000 USD (2018) z BTC na 10 500 USD. Jak můžete vidět, z propadu z 10 500 USD jsme se dostali na support, který se momentálně nachází na 7 000 – 7 700 USD. Podle předešlé predikce na BTC se utvořila konsolidace, kterou jsme predikovali. Domnívám se, že tato konsolidace bude základem ustálení Bitcoinu a postupným nárůstem BTC znovu nad 10 000 USD. Stejně, jako v roce 2018 při pádu BTC z 6 000 USD na 3 200 USD vytvořila konsolidace nový růst na BTC.

Momentálně sledujeme propad BTC o 200 USD. Dostali jsme se již na 8 000 USD za kus. Připomínám, že support je na 7 000 – 7 700 USD. Momentálně nejsme ještě na 4 měsíčním minimu, ale propad nastal jen před pár hodinami a můžeme čekat, že konec tohoto propadu ještě nemusí být na konci.

Závěr

Toto byl můj pohled na momentální fraktální podobnost LTC a BTC. Představil jsem svůj názor na momentální vývoj LTC a BTC z pohledu několika dní i z pohledu dlouhodobého vývoje. Konstatuji, že pdoobnost LTC a BTC grafu je téměř identická a dá se očekávat i podobný budoucí vývoj.

Děkuji za přečtení mé predikce a k tradingu přeji mnoho úspěchů. S pozdravem Ján Kopil

Co číst dále?

EY představila blockchain pro sledování vládních výdajů

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik.

2
Komentujte

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
JoseDejvus Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Dejvus
Host
Dejvus

Jen bych dodal, že autor opomněl napsat, že mu předchozí predikce nevyšla, fraktální podobnost je v trejdu k ničemu a doměnky o 10 tisících jsou pro čtenáře dobré asi jako info o počasí na příští leden. Jaké jsou ceny a co se jak pohybuje vidí každý sám v grafech. BTW: info o suportu na 7 – 7700 je nesmysl. Nikdy jsem neviděl suport s rozdílem 700 usd. Je to vejš / 7600-7800/ Jde tedy o vcelku zcela zbytečný článek.

Jose
Host
Jose

Identická podobnost – WTF???