16.10.19 Technická analýza: Fraktální podobnost LTC a BTC. Bitcoin propadl již o 200 USD

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Polední zprávy] • TRON (TRX) Great Voyage běží již 7 hodin, 46 minut a 58 sekund • Kryptoburza Coincheck momentálně bude podporovat obchodování pro...

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Momentálně je...

[Večerní souhrn článků] • Obtížnost těžby Bitcoinu dosáhla nového rekordu • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
Jan Kopil
Jan Kopil
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

Litecoin a Bitcoin mají dnes stejně vypadající graf. Stejně tak dnes i přepadly a tvoří stejný vzestupný kanál. BTC již o 200 USD.

Technická analýza LTC / USD a BTC / USD

Při pohledu na LTC graf vidíme podobnost LTC s BTC grafem, který tvoří vzestupný kanál. Momentální konsolidace na BTC pomáhá i LTC. Do grafů jsem zapsal resistance line a co čekat pokud půjde BTC nahoru a kde by se LTC měl zastavovat. Nejbližší resistance pro LTC je 71 USD. 

Pohled na momentální support, na který se LTC vrací, je na 52 USD. V nejbližších dnech bych ale čekal útok na 61 USD za 1 LTC. Stejně tak čekám i útok BTC na 8 990 USD. Momentálně se pohybujeme na 52,6 USD za kus LTC. Na BTC vidíme momentálně hodnoty na 8 000 USD. „Stejně jako to platí pro BTC, tento kanál nevydrží na LTC / USD navždy a dříve či později se prolomí“. To přišlo dnes.

Výhodou pro LTC je velká podobnost s BTC, dnes se podíváme na vyhlídky k BTC. K LTC už jen jedna poznámka a to je gratulace k 8. narozeninám. Gratulujeme a děkujeme. Při pohledu na graf BTC z většího odstupu vidím hned několik podobností BTC na 6 000 USD (2018) z BTC na 10 500 USD. Jak můžete vidět, z propadu z 10 500 USD jsme se dostali na support, který se momentálně nachází na 7 000 – 7 700 USD. Podle předešlé predikce na BTC se utvořila konsolidace, kterou jsme predikovali. Domnívám se, že tato konsolidace bude základem ustálení Bitcoinu a postupným nárůstem BTC znovu nad 10 000 USD. Stejně, jako v roce 2018 při pádu BTC z 6 000 USD na 3 200 USD vytvořila konsolidace nový růst na BTC.

Momentálně sledujeme propad BTC o 200 USD. Dostali jsme se již na 8 000 USD za kus. Připomínám, že support je na 7 000 – 7 700 USD. Momentálně nejsme ještě na 4 měsíčním minimu, ale propad nastal jen před pár hodinami a můžeme čekat, že konec tohoto propadu ještě nemusí být na konci.

Závěr

Toto byl můj pohled na momentální fraktální podobnost LTC a BTC. Představil jsem svůj názor na momentální vývoj LTC a BTC z pohledu několika dní i z pohledu dlouhodobého vývoje. Konstatuji, že pdoobnost LTC a BTC grafu je téměř identická a dá se očekávat i podobný budoucí vývoj.

Děkuji za přečtení mé predikce a k tradingu přeji mnoho úspěchů. S pozdravem Ján Kopil

Co číst dále?

EY představila blockchain pro sledování vládních výdajů

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

2 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře