15.10.19 Technická analýza BNB/USD (+32%) BNB/BTC (+26%) – Konečně vidíme odraz a nejen to, BTC prohrává!

1

Konečně se situace na vybraných altcoinech pohnula. V dnešní predikci se podíváme na BNB (+32%) jak si vede.

Zdravím tradery / ky u dnešního updatu na vybrané páry altcoinů. Pro dnešek jsem si vybral BNB, který v posledních dnech zaznamenali odraz ode dna a tvoří zatím docela pěkné zisky.

Technická analýza BNB/USD

Začneme pohledem na BNB/USD který zaznamenal růst o 32%. Nejnižší hodnotu na BNB za poslední 4 měsíce zaznamenáváme na 14,27 USD. Momentální hodnota se pohybuje na 19 USD. Během 19 dní narostl BNB od hodnoty 14,27 k dnešnímu dni o 32%. Pokud se podíváme na drtivou většinu ostatních altcoinů, vidíme tu a tam růst jen o 10%. BNB tak momentálně celkem stabilně za posledních 19 dnů bez větších výkyvů tvoří pěkný zisk.

Graf růstu během 19 dnů vidíte níže.

Binance coin jsem si pro dnešní TA nevybral náhodou. Více než růst 32% na BNB mě ale zaujalo srovnání grafů vůči BTC. Při pohledu na graf níže jsem zaznamenal, kde se nacházel BNB při hodnotě BTC na 10 500 USD těsně před tím propadem, který je vidět i na BNB. Z grafu je zřejmé, že BNB nehodlá čekat na růst BTC, což se nedá říct o 80% altcoinů, které momentálně čekají, co bude s BTC. Pro investory do BNB a fanoušky to je dobré znamení toho, že nemusí sledovat „jen“ co bude s BTC, jsou i jiné alternativy a ty rozhodně BNB ukazuje. Jeho neustálý růst dává možnost investorům na long. Zatím na grafu nevidíme známky oslabení bulls, je dost možné, že BNB si půjde jako doteď svou vlastní cestou úspěchu a můj osobní názor je, že ho do konce roku uvidíme znovu na ATH z roku 2019.

Technická analýza BNB/BTC

Stejně jako u USD se podíváme i na to, jak se daří Binance Coinu vůči slavnému Bitcoinu.

Stejnou bull run situaci vidíme i na páru BNB / BTC, kde zaznamenáváme 26% nárůst hodnoty za 16 dní. Stejně jako v případě BNB / USD nevidíme zatím oslabení bulls v růstu. V tomto páru je riskantní obchodovat proti BTC. Binance Coin se to ale i v tomto případě docela daří, není se co divit, že BNB v tomto roce na USD i BTC dosáhl svého ATH.

Děkuji za přečtení mé predikce a k tradingu přeji mnoho úspěchů. S pozdravem Ján Kopil

Co číst dále?

#2/ 14.10.19 Trader, co predikoval zastavení propadu na 7 500 USD, teď říká: „BTC za 12 000 USD je blíž, než si myslíte!“

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik.

1
Komentujte

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Pablo72 Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Pablo72
Host
Pablo72

Super. Díky za analýzu. Mám podobný názor – že roste nezávisle na BTC… „naskočil“ jsem zhruba v 19500 sats. Pěkné je to. 🙂