11.09.19 Technická analýza BNB a NEO Jsou altcoiny na dně? Kdy se konečně odrazí nahoru?

1
digitální, měny, tether, libra

Altcoiny během léta zaznamenaly propady v průměru o 40-50%, počínaje největšími, až po ty menší kapitalizované. Pojďme se podívat, jak vypadají důležité support zóny na altcoin marketu.

Situace není dobrá, prázdniny se postaraly o to, že altcoiny výrazně oslabily. Během prázdnin se vymazalo 72 mld. USD což představuje 51% propad. Co je ještě horší, momentální situace na trhu stále nevypadá příznivě.

Technická analýza BNB/USD

Vítejte u další analýzy na páru BNB / USD. Momentální hodnota BNB je 21,4 USD. Při pohledu na graf a momentální pokles BNB z topu (2019) 43 USD nejednoho tradera přejde chuť podívat se na graf. Situace se ale během 09/2019 může výrazně změnit. Máme tu konec léta a tradeři budou v zimě více obchodovat a sedět před PC. Momentální pohled na graf nám ukazuje na velký triangl na BNB, který ještě nekončí. V krátkosti platí pravidlo o Trianglu: pokud neprorazí resistance line, na žádné long bych ještě nesázel, zatím dominuje short, kterého bych se držel, protože support line nebyla poražena.

Při pohledu na graf ale vidíme i jinou věc, A a B cyklus. Pokud se dobře podíváte na cyklus A, vidíte tam podobnost s cyklem B, který je teprve ve svém začátku. Zajímavé je i ukončení cyklu A, který byl zakončen 26% propadem. U cyklu B bych čekal stejně velký pohyb, ale zřejmě už na long. Důvod pro long je jak jsem psal konec léta a doufám v zvýšený objem obchodů, což by mělo pomoci altcoinům i BTC v růstu. Ten technický důvod vyplývá z TA, protože v blízkosti 19-20 USD vidíme weekly support, na kterém jsme se odrazili i v předešlých obdobích.

Technická analýza NEO/USD

Vítejte tradeři u dalšího pohledu na NEO / USD. Situace na NEO / USD je podle mě velmi jednoduchá. Odpovědí na TA bude kulaté dno.

Podle mých zkušeností vím, že takový výplach, jaký vidíme na NEO v podobě 55% propadu (počítám jen 1D plné svíčky, ne knoty), se ukončuje pomalým růstem směrem vzhůru od silnějšího supportu. Nebo tzv. kulatým dnem. Na grafu vidíme silný support, který NEO potvrdil již 2x. Myslím, že právě zde se rozhodne. Support leží na hodnotě 8,18 USD – 8,92 USD. Propad, který začal 26.06.19, má za sebou fázi rychlého propadu až do fáze zpomalení. Podle mě to vypadá na kulaté dno, protože rychlost propadu se zpomaluje, nejsou vidět známky velkého attaku býků, a tedy očekávám, že na tomto supportu se bude NEO odrážet pomalu a nakonec vytvoří jasnou formaci kulatého dna. Momentální hodnota NEO je 8,7 USD a první známky konsolidace tam už vidíme. V následujících týdnech (spíše koncem měsíce září) bychom měli vidět první odražení od supportu.

Hodně štěstí při obchodování přeje Ján Kopil

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik.

1
Komentujte

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Huhulak Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Huhulak
Host
Huhulak

Jsou v pičiči jsou na dně. Stejně s tím h***o uděláte. Pořád do kola, až budou tak budou. To je jak vestit z křišťálové koule.