09.10.19 Technická analýza ETH/USD – Asi to nevydrží, ale budoucnost je velmi zajímavá

0
tv, šum, vývojářů, ethereum, vyvojáři, eth

Takže Bitcoin nám opět zasáhl do vývoje trhu, dnes se BTC trochu utrhl z řetězu a přerušil další sestup na logické úrovně. Takové pohyby nelze predikovat, protože jsou velmi rychlé a jdou proti TA, ale to je prostě kryptoměnový trh.

S tím musíme prostě počítat a musíme se umět přizpůsobit, dnešní pohyb je sice moc pěkný, ale zatím nám to moc neřekne. Každopádně dnes bych se rád podíval na Ethereum, které díky Bitcoinu také poskočilo s cenou UP.

Střednědobý trend………………………slabý downtrend
Dlouhodobý trend………………………..slabý downtrend

Kapitalizace druhé nejsilnější měny na trhu dosahuje v době psaní analýzy hodnoty 20 747 458 885 USD, volume v objemu 8 702 313 918 USD a dominance dosahuje hodnoty 8.93%. Podívejme se kde by se mohl tento slibný pohyb zastavit a kam by případný propad mohl směřovat.

Zcela logickou resistancí ETH je oblast 290 – 300 USD, s touto resistancí musíme počítat v dlouhodobém horizontu. V budoucnu by s touhle resistancí mohl mít trh problém, ale pokud ho překoná, tak to bude nový impulz pro potencionální kupce a může to katapultovat cenu až k 800 USD.

Aktuálně vidím možný potenciál růstu k úrovni 205 – 241 USD za předpokladu, že cena Bitcoinu se dostane nad 8 800 – 9 000 USD. Zatím bych byl v těch predikcích velmi opatrný, neboť cena ETH může ještě navštívit úroveň 142 USD. Selhání přitom může přijít na lokální resistanci kulatého čísla 200 USD, první pokus překonat tuto lokální resistanci selhal 19. srpna.

Závěr

Myslím si že trh se pokusí nejdříve dostat přes 200 – 205 USD a poté zaútočí na poslední swing v úrovni 211 USD. Pokud neprojde přes tuto bariéru, tak by měla nastat korekce. Mohlo by tak dojít na ,,možná,, poslední propad ceny k úrovni 142 USD což je logická úroveň institucionálního GAPu. Tam budou v případě poklesu ležet větší objednávky, které pomohou nastartovat silnější růst, který by mohl dostat cenu až na klíčovou resistanci 300 USD.


Co číst dále?

Coinbase Pro více než zdvojnásobila poplatky pro drobné ryby


Disclaimer: Tato analýza neslouží jako návod k obchodování, veškerá rizika a rozhodnutí nesete vy. Zde pouze vidíte, jak uvažuji nad trhem já. Váš pohled se nemusí shodovat s tím, jak na trh nahlížím já!

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na